<Podniky » Česká republika » Hlavní město Praha » Praha hlavní město » Praha 8>

Praha 8

Sokolovská 35, 186 00 Praha 8, Karlín
Sokolovská 93, 10800 Praha 8, Karlín
Při přípravě jídel vychází z tradiční indické vegetariánské kuchyně, tzn. nepoužívájí maso, ryby, vejce ani produkty, které je obsahují. Bez GMO
Křižíkova 49/212, 18000 Praha 8, Karlín
GrandeVita - Karlínská brána zdraví GrandeVita vznikla na jaře roku 2008. Podělit se o předchozí 14-letou praxi tvorby a porozumění vnitřního a vnějšího prostředí jednotlivce i celku, prostřednictvím výživy člověka, veganského makrobiotického životního stylu, preventivní energetické medicíny, homeopatie, očistných technik, jógy podle Iyengara, astrologie, numerologie, Feng Shuej a I-tingu a dalšího, je jedním ze stěžejních pilířů vzniku GrandeVity. GrandeVita nabízí nejprospěšnější potraviny současné doby dostupné pro každodenní použití, z těchto potravin také vyrábí hotová jídla a nabízí kurzy, jak chutně vařit. Pro zákazníky je připraven kompletní servis, při prvním setkání s jáhly, pohankou nebo mořskými řasami, je možné rovnou ochutnat produkty z nich a následovně se s nimi naučit pracovat na sobotních kurzech.
Pod Hájkem 2204/1, 18000 Praha, Libeň - Praha 8
100% raw vegan bio pokrmy Chceme vám na talíři přinést to nejlepší, pokud možno přirozeně dozrálé ovoce, zeleninu a další plody přírody, vždy v bio kvalitě. Nabídka se mění podle sezony i úrody jednotlivých pěstitelů nebo dostupnosti dovážených produktů. Free style jídelní lístek s malým počtem jídel a každodenní obměnou vám zajišťuje maximální čerstvost a naší kuchyni kreativitu. Ctíme čtyři základní pravidla – raw pokrm se musí skládat z raw surovin (příkladem jsou raw kešu ořechy); každá surovina musí mít svůj nutriční význam (příkladem je zbytečné slazení, solení, obarvování či ztučňování, byť zdravými produkty); nepoužíváme ani přírodní dochucovadla (tamari, miso); semínka a ořechy předem namáčíme.
Na Hrázi 5, 180 00 Praha 8 , Libeň
Vegetariánský klub Góvinda již více než 20 let nabízí chutné vegetariánské menu. jedna z prvních na Vegetarian.cz •Originální recepty a chutě, které jinde neochutnáte. •Přídavky k velkému menu jsou u nás zdarma. •Řada používaných surovin pochází přímo z farmy Krišnův Dvůr. •Jídlo se vydává u pultu, kde jsou k dostání i další sladké i slané chuťovky. •Kapacita restaurace 46 míst. •Restaurace je nekuřácká a není zde na prodej alkohol, je vhodná pro děti. • Většina zeleniny je oproti převážné většině restaurací čerstvá (nezmrazená). • Na každém stole je voda zdarma (viz. na webech zvodovodu.cz a kohoutkova.cz). •Obsluha mluví anglicky.