Podniky » Podle typu » Restaurace

Restaurace

->
Podniky tohoto typu
Sokolovská 35, 186 00 Praha 8, Karlín
Velké náměstí 25, 767 01 Kroměříž

Vaří se jedno jídlo denně převážně z biologicky pěstovaných plodin. Česká bezmasá kuchyně, někdy francouzská. 20 míst k sezení. Skupiny si mohou objednat stravu i o víkendech. Menší prodej výrobků zdravé výživy.

Frýdlantská 12/210, 460 01 Liberec, Liberec 1
prodejna produktů zdravé výživy nekuřácká a bezbariérová restaurace čistě vegeteriánská provozovna, nepoužívají vejce, vše z čerstvých surovin, 2 polévky (12-18 Kč), 10 teplých jídel (40-60 Kč), salátový bar (20 Kč), vlastní koláče, káva, čaje, čerstvé ovocné šťávy, (čistá voda zdarma), jídlo sebou, snídaně od 7,15 hod, prodejna produktů zdravé výživy, WC *50% sleva z denní nabídky od 17.30 do 18.00 hod.*
Elišky Peškové 6, 150 00 Praha 5, Smíchov
menu za 115,-Kč, nebo malého za 95,-Kč nabízí také široký výběr vegetariánských dobrot (křupky, veganské a raw tyčinky, bio a raw čokolády), raw dorty a indické sladkosti. Navíc skvělá zpráva pro vegany - každé pondělí, úterý a středu vaří bez jakýchkoli živočišných produktů (výjimkou je jen jogurt, který se podává k halvě). NOVINKA - OD 19.9. 2015 OTEVŘENO I V SOBOTU 11-15H! :) Přijímají i objednávky na sobotní rozvoz (minimální odběr 3 menu) - objednávejte na tel. čísle 775 476 804. Zajímavost SAMURAI SHOT aneb první čajový energetický panák - otestujte a nabijte se energií! :) V nabídce mají také čerstvé MLADÉ KOKOSY - 1ks za 85,- Kč Informace o mladých kokosech naleznete zde: http://mladykokos.cz/
Zárámí 0, 763 01 Zlín
Mají asi 5 bezmasých jídel.
Obchodní centrum 0, 742 21 Kopřivnice
Lze dostat asi 5 druhů vegetariánské stravy (šopský salát, zeleninové rizoto, zapékaná zelenina, čínské nudle se zeleninou, smažený sýr, smažené ananasové kroužky s medem, přílohy: rýže, hranolky, nudle.)
Polesí 50, 463 53 Rynoltice
Vegetariánská i klasická kuchyně. Polopenze 120 Kč/osobu ubytování 120 Kč/osobu. Přírodní koupaliště, v okolí lesy.
Mendlovo náměstí 10, 603 00 Brno, Staré Brno
Příjemné posezení v intimním a nekuřáckém prostředí široký výběr vegetariánských pokrmů splňujících zásady zdravé výživy orientální směsi ze sójového masa, zeleniny a ostatních darů naší přírody. Jídla jsou upravena podle tradičních receptů indické a české kuchyně sladkosti oblíbené zejména u dětí nepoužíváme chemická dochucovadla a geneticky modifikované suroviny.
Orlická 9, 10300 Praha 3, Vinohrady
přídavky zdarma, bufet, velké porce
Sokolovská 93, 10800 Praha 8, Karlín
Při přípravě jídel vychází z tradiční indické vegetariánské kuchyně, tzn. nepoužívájí maso, ryby, vejce ani produkty, které je obsahují. Bez GMO
Milady Horákové 831/3 Milady Horákové 3/831, 170 00 Praha hlavní město, Holešovice
ndická vegetariánská kuchyně z kvalitních a čerstvých surovin. Jsou připravena zkušenými Indickými kuchaři, kteří mají léta praxe v tomto oboru. Každý den vaří čerstvá jídla a nepoužívají žádná umělá dochucovadla. Nabízí také pokrmy veganské či pro bezlepkovou dietu. Vážíme si vašeho cenného času a proto až na malé výjimky jsou naše jídla k dispozici okamžitě. Můžete se najíst v přívětivém prostředí naší restaurace anebo Vám na požádání rádi jídlo zabalíme s sebou. Najdete u nás i jídla, která stěží najdete v jiné pražské restauraci.
Melantrichova 15, 110 00 Praha 1
Melantrichova 15, 11000 Praha 1, Staré Město
- vegetariánská restaurace, jídelna a prodejna
Jungmannova 1, 11000 Praha 1, Nové Město
V Jungmannově ulici se v prostorách naší prodejny nachází samoobslužné občerstvení s možností posezení v patře. Najdete zde teplé i studené pokrmy, saláty, sendviče a moučníky. Vaříme z dostupných biopotravin. Všechny pokrmy je možno odnést s sebou.
Svatováclavská 0, 276 01 Mělník
Opatovická 17, 110 00 Praha 1 , Nové Město
česká i zahraniční, menu 125 Kč
Farní 16, 738 01 Frýdek-Místek
Jídelníček je velmi pestrý. Jídla jsou většinou laktovegetariánská. Každý den je nové bohaté denní menu, které se opakuje jednou za 5 týdnů. Večery jsou rezervované pro různé programy.
Legerova 40/Legerova 40, 1200 Praha, Praha 2
Multikulturní prostor s vegetariánskou restaurací Poznejte nové chutě a sbírejte zážitky! Na co se můžete těšit? V unikátním třípatrovém prostoru jsme pro vás připravili ojedinělý projekt, ve kterém se snoubí mezinárodní vegetariánská gastronomie s poznáváním různorodých kultur celého světa. Náš mezinárodní tým každodenně připravuje úžasné vegetariánské speciality a inspirativní program přesně tak, aby vás atmosféra Etnosvěta nejen skvěle nasytila, ale i dokonale pohltila.
Lidická 203, 386 00 Strakonice
Mimo masitých jídel vždy nabízejí 5 jídel bezmasých.
Nerudova 32, 11800 Praha 1, Malá Strana
Vegetariánská restaurace, cukrárna a čajovna. Nabízí denní menu, rozvoz jídel a cateringové služby. Jídla vaří z čerstvé zeleniny a surovin od českých farmářů. K dispozici je letní zahrádka.
Chlumova 2, 13000 Praha 3, Žižkov
CENA: Menu 108,- (přídavky zdarma) Menu bez polévky 98,- Student / Senior 95,- Take Away 108,- (bez polévky 98,-) Vélká VEGETARIÁNSKÝCH a VEGANSKÝCH specialit z celého světa. Různé kulturní programy, výstavy a živé vystoupení Možnost dodání našich pokrmů na firemní večírky, rauty, svatby, atd...
Nádražní 18, 15000 Praha 5, Smíchov
Vegetariánská restaurace
Soukenická 27, 110 00 Praha 1, Nové Město
Patří mezi první vegetariánské restaurace v Praze. Ve dvoupodlažní budově v čistém, klidném a nekuřáckém prostředí uprostřed rušného velkoměsta, v blízkosti pražských kulturních památek, největších městských nákupních center a řeky Vltavy, můžete ochutnat rozličné druhy indických specialit a lahodná jídla nejrozmanitějších chutí starodávné indické kuchyně. Nabízí bohaté a pestré menu složené z nejrůznějších chodů, velký výběr netradičních sladkostí a navíc – přídavky zdarma.
Křižíkova 49/212, 18000 Praha 8, Karlín
GrandeVita - Karlínská brána zdraví GrandeVita vznikla na jaře roku 2008. Podělit se o předchozí 14-letou praxi tvorby a porozumění vnitřního a vnějšího prostředí jednotlivce i celku, prostřednictvím výživy člověka, veganského makrobiotického životního stylu, preventivní energetické medicíny, homeopatie, očistných technik, jógy podle Iyengara, astrologie, numerologie, Feng Shuej a I-tingu a dalšího, je jedním ze stěžejních pilířů vzniku GrandeVity. GrandeVita nabízí nejprospěšnější potraviny současné doby dostupné pro každodenní použití, z těchto potravin také vyrábí hotová jídla a nabízí kurzy, jak chutně vařit. Pro zákazníky je připraven kompletní servis, při prvním setkání s jáhly, pohankou nebo mořskými řasami, je možné rovnou ochutnat produkty z nich a následovně se s nimi naučit pracovat na sobotních kurzech.
Na Džbánu 560, 16000 Praha 6, Divoká Šárka
Čistě letní a víkendová restaurace zaměřená na vegetariánskou kuchyni. Restaurace pro celou rodinu s požitkem z jídla v krásném prostředí přírodního parku. Klidná oáza s posezením na terase a záplavou živých květin — oddechovka na konci výletu Šáreckým údolím. Kuchyně Ochutnat zde můžete domácí kuchyni připravenou podle ajurvédských principů. Restaurace je vegetariánská. V kuchyni se používá bio a lokální suroviny bez konzervantů, umělých barviv, aditiv. V nabídce najdete též bezlepková, bezmléčná a bezvaječná jídla. Asijská, indická a pákistánská vegetariánská a veganská kuchyně. Restaurace pro celou rodinu s požitkem z jídla v krasném prostředí přírodního parku. Víkendové brunche, hudební večery, programy pro děti, kurzy, přednášky a ochutnávky. Sezení venku, jídlo s sebou a rozvoz. (pro uzavřenou společnost na objednávku i kdykoli v týdnu
Hellichova 14/Hellichova 14, 118 00 Praha 1, Malá Strana
Green Spirit, je čistě vegetariánské Bistro a Cafe. Jídlo je velice chutné a zdravé. Na své si přijde každý, kdo má rád čerstvou a domácí stravu. Výborné raw dezerty či koktejly z plodu Acaí nebo z Guarany - mňam mňam. :)
Štefánikova 0, 763 01 Zlín
Asi polovina jídel je bezmasých, zbytek z kuřat a ryb. Do všech jídel (i zeleninových a sójových) prý dávají slepičí vývar, aby š'táva měla říz.
Tylova 83, 530 02 Pardubice
Mají také denně 7-8 bezmasých jídel, většinou ze sojového masa.
Masarykovo náměstí 155, 686 00 Uherské Hradiště
od 12 do 13.30 denně se podávají makrobiotické obědy. Polévka, hlavní jídlo a malý zákusek za 27 Kč.
Náměstí Práce 2512, 763 01 Zlín
Vaří v ní a nabízejí v menu oddělenou stravu. Je to restaurace "Lenky Kořínkové". I denní menu je rozděleno na rostlinné a živočišné (kytičkové a zvířátkové).
Na Zlíchově 35, 150 00 Praha 5
vegetariánům přátelská restaurace RAW FOOD, VEGAN A VEGETARIAN, kuchyně do 22:00, rezervace na tel: 251 555 536
Kuroslepy 96/Kuroslepy 96, 67575 KUROSLEPY
Vaříme 50% chutných vegetariánských jídel KALIMETA – centrum vzdělávání a relaxace. Srdcem kruhového hotelu je akusticky skvěle upravený prostor hudební restaurace s velkým otevřeným krbem a sál vybavený špičkovou profesionální digitální zvukovou aparaturou L-ACOUSTICS, scénickým divadelním osvětlením, video projekcí, presentační technikou a pódiem. Stavba, reflektující světové strany dle magnetických pólů Matky Země, inspirovaná řeckou i egyptskou posvátnou geometrií s prvky Feng Šuej, je umístěna na energeticky významném místě nad obcí KUROSLEPY (okr. Třebíč, kraj Vysočina) obklopena lesy přírodní rezervace Údolí soutoku řek Oslavy a Chvojnice, tedy úžasné místo na relaxační vycházky i delší výpravy do rozsáhlých, rozmanitých a členitých lesů, luk i strání, k potokům i řekám, hradům, zámkům, zříceninám, památkám i skalním útesům. KALIMETA je určena všem dobrým lidem, kteří se chtějí vzdělávat, sdílet a předávat znalosti a zkušenosti, realizovat školení, semináře, work shopy, kurzy a presentace. Specialitou centra KALIMETA je akusticky vytlumený sál s restaurací vybavený špičkovou zvukovou technikou, kde si můžete zazpívat a zahrát na vlastní hudební nástroje nebo si způsobit radostný zážitek při poslechu Vámi donesených vlastních audio video nosičů - cd, dvd, hdd, usb :-) Vaří 50% chutných vegetariánských jídel, dále ryby, ale i klasická jídla.
Budovatelů 382/3078, 43401 Most

Nabízíme vegetariánskou, veganskou a bezlepkovou stravu. Dáváme přednost koření bez glutamátu a chemických přísad. Po - Pá výběr z 1 polévky a 3 hotovek, z toho jedna hotovka je vždy veganská. So - Ne výběr z jedné polévky a hotovky. Kdo si nevybere z hotovek má možnost si vybrat ze široké nabídky minutek. Součástí restaurace je též cukrárna. Veškeré cukrářské výrobky jsou vlastní výroby, želatina je z agaru, tedy rostilnného původu. Každé jídlo Vám rádi zabalíme domů. V prostoru restaurace je možné využít zdarma bezdrátový internet. Naše restaurace je kompletně nekuřácká a klimatizovaná.

Gorkého 45/Gorkého 45, 602 00 Brno, Brno-střed
1. vitariánská restaurace v ČR, otevřena asi před 2 lety
Dlouhá 18, 350 02 Cheb
Parkán 105, 381 01 Český Krumlov
Můžete si dopřát rozličné vegetariánské speciality inspirované předevšm orientální, ale i českou kuchyní. Pokrmy je možné upravit dle Vašich individuálních požadavků. Díky propojení restaurace s Tajemnou čajovnou nabízíme též výběr z více než 70 druhů čajů z celého světa. Kapacita: 40 míst uvnitř, 60 míst na terase u řeky.
Boršov 2, 110 00 Praha 1, Staré Město
Nerudova 36, 10000 Praha 1, Malá Strana
Veganská restaurace. Představuje veganskou kuchyni různých světových vlivů. Vybrané recepty ze všech kontinentů. Všechna jídla z nejlepších lokálních zdrojů a pečlivě vybraných surovin čistě rostlinného původu. K dispozici je dětský koutek.
Truhlárská 20 20/Truhlárská 20 , 11000 Praha 1

Mezinárodní řetězec, kde všechna jídla jsou čistě veganská.

Na Poříčí 25, 110 00 Praha 1, Praha 1
Nejnověji otevřená restaurace od ledna 2015 v prostorách Černé Labuti v Praze Na Poříčí je největší veganskou restaurací v ČR. Nabízí příjemné prostředí, výbornou dopravní dostupnost, dostatek místa a samozřejmě skvělé občerstvení pro tělo i mysl. Ve dvoupatrových prostorách najdete též Fresh bar s nápoji z čerstvého ovoce a zeleniny a jedinečně zásobený veganský obchod World vegan. (Poslední objednávky jídla do 20:45)
Dukelských hrdinů 18, 10700 Praha 7, Praha 7 - Holešovice
I Praha 7 už má od září roku 2013 svůj Loving Hut. Prostor secesního rohového domu číslo 18. nabízí pohodovou atmosféru s výhledem do ulice na venkovní rej automobilů, tramvají a chodců. I nabídka veganských pokrmů, tedy čistě rostlinného původu určitě naplní význam slov chutná a zdravá strava. 22 Kč/100g Bufet
Koubkova 1726/8, 12000 Praha 2, Praha 2 - Vinohrady
Londýnská 35, 12000 Praha 2, Vinohrady
Vůbec první restaurace Loving Hut v České republice se původně jmenovala Vegfood, její provoz byl zahájen v roce 2008 na místě, kde cca před stoletím fungovala 1.vegetářská jídelna Královské Vinohrady. Pod svá křídla ji Loving Hut vzal v roce 2009. Oblíbenou a vyhledávanou se ale tato restaurace stala již záhy a to především pro chutnou kuchyni, milou a ochotnou obsluhu a snad také možnost posezení pod korunami starých stromů lemujících Londýnskou ulici. Již po půl roce se stala vegetariánskou restaurací roku. K příjemné atmosféře jsme také dopomohli nedávnou rekonstrukcí interiéru a tak už zbývá jen popřát: „Dobrou chuť!“ od 98 Kč za menu
Neklanova 30, 12000 Praha 2, Vyšehrad Vinohrady
Historicky a kulturně významný kubistický dům od architekta Josefa Chochola na rohu Neklanovy a Přemyslovy ulice poskytl své prostory nedávno otevřené restauraci pod záštitou Loving Hut. I zde můžete občerstvit svá těla chutnými veganskými pokrmy a nebo třeba jen posedět a osvěžit hrdlo některým z nabízených nápojů. samoobslužný bufet - provozní doba 11:00-16:00 hodin
Plzeňská 8, 150 00 Praha 5, Praha 5 - Anděl
Nový Smíchov v Praze vyčnívá z řady restauračních zařízení svým veganským sortimentem a nabízí v komerčních prostorech rychlé, chutné a zdravější stravování. Poslední objednávky jídla do 21:45
Radlická 117, 10500 Praha 5, Nové Butovice
Podobně jako Loving Hut v centru Nový Smíchov i tento butovický je příjemným zastavením uprostřed dne. Oběd zde je skvělou volbou pro každonenní stravování při zaměstnání, ale i mimo něj. Loving Hut International Vegan Restaurant & Café je mezinárodní síť veganských restaurací. Nabízí zde nejenom příjemné prostředí, dostatek místa ale samozřejmě také skvělé občerstvení pro tělo i mysl. Ve dvoupatrových prostorách najdete též Fresh bar s nápoji z čerstvého ovoce a zeleniny a jedinečně zásobený veganský obchod World vegan.
Truhlářská 20, 11000 Praha 1, Nové Město
Od 11 do 16 bez obsluhy, nabíráte si a cena je podle váhy. Potom jsou jen jídla na objednávku. Na jídelním lístku jsou hodně imitace masových jídel. Polední jídlo dle váhy 22 Kč / 100 g. Loving Hut je mezinárodní síť veganských restaurací, která nabízí svým zákazníkům stravu čistě rostlinného původu. Obsluhují vás vegani nebo vegetariáni, restaurace jsou vždy nekuřácké a nikdy nepodávají alkohol.
Zborovská 814/18, 10500 Praha 5
Loving Hut International Vegan Restaurant & Café je mezinárodní síť veganských restaurací založená Nejvyšší Mistryní Ching Hai. Hlavním motem společnosti je mír, láska a harmonie mezi všemi bytostmi. Restaurace Loving Hut již dlouhou řadu let dokazují, že veganský způsob stravování není pouze etickou volbou, ale velice chutnou, zdravou, vyváženou a rozmanitou alternativou vzhledem k běžnému stravování.
Sázavská 14, 12000 Praha 2, Vinohrady
Sarajevská 25, 10200 Praha 2, Vinohrady
Jídla připravovaná podle Teorie pěti elementů (dřevo, oheň, země, kov a voda) představuje spolu s jin a jang jeden ze dvou hlavních pilířů orientální medicíny. Poprvé je dokumentována v Číně již v 5. - 3. stol. př.n.l.. Zpočátku obě teorie existovaly nezávisle na sobě, postupně však začaly splývat. Pět elementů může být chápáno jako pět fází nebo proměn energie jin a jang. Každý z pěti elementů je spojen s určitým ročním obdobím, s konkrétními emocemi, chutěmi, barvami a udává i charakterové vlastnosti podle toho, v jakém elementu se člověk narodí. Mají vliv nejen na náš fyzický a emocionální stav, ale rovněž silně ovlivňují jednotlivé lidské orgány. Aplikovány v kuchyni mají vliv také na výběr surovin, technologii přípravy, chuť a emocionální prožitek. Stejně jako v přírodě pět živlů funguje v lidském těle a životním cyklu. Proto je velmi důležité jakou energii přijímáme z jídla a nápojů tedy co jíme a pijeme. Ano, strava připravovaná podle 5ti elementů dokáže harmonizovat vnitřní orgány a tím naše psychické rozpoložení. Díky této stravě můžeme být sebejistější, rozhodnější, nepodléhat emocím jako je zlost, sebelítost, melancholie, strach, hysterie, výbušnost apod. Ona i agilnost, flegmatičnost, utlumenost nebo nechuť cokoli udělat nám může život ztěžovat. Výhodou je, že teorie nevychází z žádné dogmatické diety, ale využívá znalostí orientální medicíny a řídí se přirozenými metabolickými pochody. Svým harmonickým složením a citlivým propojením všech pěti elementů plní v podstatě funkci léčebnou. Teprve vzájemná dokonalá spolupráce všech lidských orgánů zajistí celkové zdraví. Nepřicházejí tzv. civilizační choroby a dá se předejít i závažnějším onemocněním. Je to velmi účinná prevence. Přirozeně se osvědčuje i v případě již probíhajícího onemocnění. Sestavení jídelníčku je možné přímo zaměřit na vzniklý problém, na odpovídající orgán a jeho funkci - podle potřeby ho posílit či utlumit, ochladit nebo zahřát. Samozřejmě zjednodušeně řečeno. Harmonizující strava nás přivádí k sebe sama, pomůže nám vnímat své opravdové chutě, potřeby a psychické rozpoložení a tím ladit funkci svých orgánů a uzdravovat fyzické tělo i duši.
Sarajevská 25/Sarajevská 25, 120 00 Praha, Praha 2

Stylový interiér. Všechno jídlo je veganské. Vaří 'podle pěti elementů' - podrobnosti na webových stránkách restaurace.

Palackého 175, 511 01 Turnov
Vedou i vegetariánskou stravu. 4 - 5 bezmasých jídel do 25 Kč.
Komenského 35, 750 00 Přerov
Vedou též vegetariánská a makrobiotická jídla.
Ningrova 159, 397 01 Písek
Restaurační provoz s barem. Široký sortiment hotových jídel racionální výživy. Výborná banánová pizza. .
Krymská 126/6, 10000 Praha 10, Vršovice
Třída 9. května 571, 390 01 Tábor
Zeleninové saláty.
Bartošova 40/3, 760 01 Zlín
Jedná se o příjemnou moderní samoobslužnou vegetariánskou restauraci. V nabídce jsou polévky, hlavní jídla na váhu (každý den dva druhy), dezerty, zajímavé nápoje (lassi, kombucha,...) a kromě toho voda k obědu zdarma k načepování. Berou straveny: Gastro pass, Ticket restaurant, Chéque Déjeuner
Vinohradská 44/Vinohradská 44, 120 00 Praha 3, Vinohrady
Restaurace je pure vegan, tedy vaří bez česneku, cibule a jiných cibulovin. K mání jsou celá menu či jen svačiny, dezerty a nápoje, nebo veganské alternativy masa, klobás a sýrů. Kvalita a cena nabízených jídel je ve více než dobrém poměru.
Kadlčákova 0, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Výběr vegetariánských jídel a minutek je na restauraci, která není čistě vegetariánská, nevídaný. Z pohledu zdravé výživy je samozřejmostí zavádění doprovodných aktivit, jako např. používání jodizované soli, rostlinných olejů, rostlinné šlehačky.

Orlí 16/520, 602 00 Brno, střed
Vegetariánská restaurace zdravého životního stylu Rebio. Snídaně, obědy, večeře. Velký výběr salátů, hotová jídla, např. špíz, vegetariánské speciality, biopotraviny a například domácí bezvaječné moučníky (ořechový chlebíček, medovník, dortík Hawai ...).
Pod Hájkem 2204/1, 18000 Praha, Libeň - Praha 8
100% raw vegan bio pokrmy Chceme vám na talíři přinést to nejlepší, pokud možno přirozeně dozrálé ovoce, zeleninu a další plody přírody, vždy v bio kvalitě. Nabídka se mění podle sezony i úrody jednotlivých pěstitelů nebo dostupnosti dovážených produktů. Free style jídelní lístek s malým počtem jídel a každodenní obměnou vám zajišťuje maximální čerstvost a naší kuchyni kreativitu. Ctíme čtyři základní pravidla – raw pokrm se musí skládat z raw surovin (příkladem jsou raw kešu ořechy); každá surovina musí mít svůj nutriční význam (příkladem je zbytečné slazení, solení, obarvování či ztučňování, byť zdravými produkty); nepoužíváme ani přírodní dochucovadla (tamari, miso); semínka a ořechy předem namáčíme.
Seifertova 13, 13000 Praha 3
- plnohodnotné raw food menu - denní obědové menu - denně čerstvé raw specialitky – dorty, zákusky, snacky, rychlá jídla “to go” - rozvážky jídel (najdete nás na damejidlo.cz) - catering pro soukromé i firemní akce - raw food kurzy – přípravy jídel (1 až 4 denní komplexní kurzy) - kurz přechodu na raw food životní styl - detox kúry a konzultace, jak léčit své neduhy syrovou stravou - semináře na různá témata spjatá s tělem i duší - výběrové kávy a čaje, bio vína z ČR i zahraničí - malý obchůdek s pomůckami a surovinami pro raw life style
Opletalova 0, 602 00 Brno
Restaurace, která má každý den vegetariánské menu za 47 Kč.
Lidická 23, 612 00 Brno
Restaurace a hotel. Každý den mají vegetariánské menu v hodnotě 35 Kč.
Jungmannova 4, 30100 Plzeň
Při přípravě jídel používají výhradně kvalitní suroviny a přírodní ochucovadla (např. bylinkové koření, sojová omáčka Shoyu, jablečný a vinný ocet, mořská sůl s jódem ...) Ve studené kuchyni vyrábějí více než 40 druhů salátů (zeleninové, obilné, tofu, sojové, těstovinové), plněné celozrnné bagety, hamburgery, sendviče a obložené misky. Lze si vybraat i z doplňkového sortimentu zdravé výživy. Z teplých jídel každý den vaří polévku, jedno vegetariánské a jedno veganské (bez živočišných produktů). Jako přílohu nabízejí dušenou zeleninu, obiloviny, celozrnné těstoviny, rýži natural, čerstvou zeleninu nebo klíčky. Restaurace není čistě vegetariánská, jedno jídlo je z ryb nebo z drůbeže. K obilné kávě je možno ochutnat některý ze zdravých dezertů (např. mrkvový, rýžový, jáhlový, tvarohový...) Denně lisují zeleninové šťávy.
Horní 165, 383 01 Prachatice
Poslední jídlo lze objednat půl hodiny před zavírací hodinou. Jde vesměs o jídla v indickém stylu - zelenina, luštěniny, rýže, placky...
Senovážné nám. 6/Senovážné nám. 6, 11000 Praha 1, Nové Město
Thajská kuchyně, většina jídel je veganských zbylá jídla obsahují "farmářská" vejce. Pouze z čerstvých surovin, přirozeně bezlepkové, bez cukru a "éček".
Pivovarská 6, 352 01 Aš
Vegetariánský výběr, speciality: 150g Plněný bramborák pikantní sójovou směsí 119 Kč (rajčata, paprika, pórek, chilli, sójové kostky) 250g Rukolový salát se smaženým kozím sýrem a rajčaty134 Kč (rukola, vejce, olivový olej, bazalka, balzamikový ocet)
Husitská 45, 10300 Praha 3, Žižkov
"85 Kč jídlo 29 Kč polévka" Nabídka veganských jídel a poledních menu. Zajištění rozvozu jídel. Najdete u nás veganské a vegetariánské speciality. Další služby: Wi-Fi, Platba kartou, Nekuřácký prostor
Na Hrázi 5, 180 00 Praha 8 , Libeň
Vegetariánský klub Góvinda již více než 20 let nabízí chutné vegetariánské menu. jedna z prvních na Vegetarian.cz •Originální recepty a chutě, které jinde neochutnáte. •Přídavky k velkému menu jsou u nás zdarma. •Řada používaných surovin pochází přímo z farmy Krišnův Dvůr. •Jídlo se vydává u pultu, kde jsou k dostání i další sladké i slané chuťovky. •Kapacita restaurace 46 míst. •Restaurace je nekuřácká a není zde na prodej alkohol, je vhodná pro děti. • Většina zeleniny je oproti převážné většině restaurací čerstvá (nezmrazená). • Na každém stole je voda zdarma (viz. na webech zvodovodu.cz a kohoutkova.cz). •Obsluha mluví anglicky.
Lužánecká 3/Lužánecká 3, 60200 Brno, střed
výběr ze dvou obědových menu - jedno vždy veganské a bezlepkové, bio fair trade káva, čaje, mošty, domácí zákusky, pivo Chotěboř
Náměstí Míru 0, 377 01 Jindřichův Hradec
Mají také bezmasá jídla a 8 druhů salátů.