Podniky » Podle typu » Jídelna

Jídelna

->
Podniky tohoto typu
Ulice č. orientační/č. popisné, 62500 Brno, Bohunice

Rozsáhlý popis lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras vulputate auctor odio, sed gravida metus finibus non. Fusce dapibus mauris eget scelerisque dignissim. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Pellentesque nec purus accumsan, tempor elit non, placerat augue. Donec consequat turpis id risus pretium pellentesque. Vivamus quam elit, dignissim in gravida vitae, facilisis ultrices mi. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Cras scelerisque feugiat viverra. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Donec eget ipsum nibh. Curabitur fermentum dolor eget sapien sodales pellentesque. Nulla commodo auctor velit id malesuada. Vivamus egestas mi et dolor mollis ornare. Duis imperdiet magna et erat bibendum ultricies.

Velké náměstí 25, 767 01 Kroměříž

Vaří se jedno jídlo denně převážně z biologicky pěstovaných plodin. Česká bezmasá kuchyně, někdy francouzská. 20 míst k sezení. Skupiny si mohou objednat stravu i o víkendech. Menší prodej výrobků zdravé výživy.

Frýdlantská 12/210, 460 01 Liberec, Liberec 1
prodejna produktů zdravé výživy nekuřácká a bezbariérová restaurace čistě vegeteriánská provozovna, nepoužívají vejce, vše z čerstvých surovin, 2 polévky (12-18 Kč), 10 teplých jídel (40-60 Kč), salátový bar (20 Kč), vlastní koláče, káva, čaje, čerstvé ovocné šťávy, (čistá voda zdarma), jídlo sebou, snídaně od 7,15 hod, prodejna produktů zdravé výživy, WC *50% sleva z denní nabídky od 17.30 do 18.00 hod.*
Křišťanova 111, 38301 , Prachatice 1
Vaří každý pracovni den jedno bezmasé menu za jednotnou cenu 60,- Kc, samotná polévka stoji 15,-Kc. Výdej jídel je 10:30 - 14:00. Mimo toto menu je v prodejně i výběr salátů a čerstvě upečených taštiček s různou náplní.
Gočárova třída 516, 500 02 Hradec Králové
Bezbariérová samoobslužná prodejna Bazalka Bio nabízí stále se rozšiřující sortiment trvanlivých, chlazených a mražených biopotravin. Každou středu se na prodejním pultě objevuje čerstvá bio zelenina a bio ovoce podle sezónní nabídky. Úsek pečiva nabízí naše pekařské výrobky z Bazalky ve dvorku doplněné o výrobky Boučkova pekařství včetně kvalitního kváskového chleba, jehož kvásek byl založen v roce 1991. V oddělení chlazených výrobků lze najít mnoho druhů pomazánek, jogurtů, kozích výrobků, a alternativních náhražek masa. Z nepotravinářských výrobků lze v prodejních regálech najít moderní doplňky stravy i u našich babiček populární bylinné tinktury. Své zastoupení má certifikovaná přírodní kosmetika a ekologicky šetrné hygienické a čistící prostředky. Nedílnou součástí nabídky prodejny jsou výrobky systému Fair Trade, kuchařky a knížky o zdravém životním stylu. Po celou dobu vaší návštěvy v prodejně je vám k dispozici personál prodejny, který je připraven vám k jednotlivým výrobkům poskytnout potřebné informace. Jen v obchodě Bazalka BIO poskytujeme slevu na Sphere card
Bělehradská 90, 120 00 Praha 2, Vinohrady
Při přípravě jídel vychází z tradiční indické vegetariánské kuchyně, tzn. nepoužívájí maso, ryby, vejce ani produkty, které je obsahují. Bez GMO, Od 95 Kč za menu
Na Pankráci 127/1683, 18000 Praha hlavní město, Pankrác
Budova Gemini A (červená budova přes ulici od OC Arkády Při přípravě jídel vychází z tradiční indické vegetariánské kuchyně, tzn. nepoužívájí maso, ryby, vejce ani produkty, které je obsahují. Bez GMO
Na Poříčí 26 , 110 00 Praha 1, Nové Město
Při přípravě jídel vychází z tradiční indické vegetariánské kuchyně, tzn. nepoužívájí maso, ryby, vejce ani produkty, které je obsahují. Bez GMO Největší DHABA v Praze má několik úplných novinek. 1) Skvělou kávu Buscaglione z rodinné pražírny. 2) Koutek se zdravou výživou. Na přání dovezeme nákup domů kurýrem EPS. 3) Indický kuchař během poledne předvádí před lidmi své dovednosti k ochutnání. Věrnostní kartička na kávu a získejte desátou kávu zdarma. Samozřejmostí zůstává kvalitní, každý den čerstvě připravené teplé jídlo s bohatým salátovým barem.
Týnská 19, 110 00 Praha 1, Staré Město
Při přípravě jídel vychází z tradiční indické vegetariánské kuchyně, tzn. nepoužívájí maso, ryby, vejce ani produkty, které je obsahují. Bez GMO
Vladislavova 24, 110 00 Praha 1, Nové Město
Při přípravě jídel vychází z tradiční indické vegetariánské kuchyně, tzn. nepoužívájí maso, ryby, vejce ani produkty, které je obsahují. Bez GMO - hodinu před koncem 50% sleva
Štefánikova 1155, 742 21 Kopřivnice

Salátový bar. 4 - 8 druhů salátů od 4.80 Kč, polévka, obilné karbanátky, seitanové řízky, řízky z tofu, celozrnné pečivo, čerstvě lisované zeleninové šťávy, suroviny a polotovary. Bufet, 5 míst k sezení.

Záuličí 458, 742 66 Štramberk
Salátový bar, 4 -8 druhů salátů od 4.80 Kč, polévka, obilné karbanátky, seitanové řízky, řízky z tofu, celozrnné pečivo, čerstvě lisované zeleninové šťávy, suroviny a polotovary. Bufet, 5 míst k sezení.
Dolní náměstí 0, 746 01 Opava
Čajovna "Bludný kámen," kde je výběr ze zhruba 40 druhů čajů a mimo to i dvě bezmasá jídla - tousty a kuskus. Je zde také možnost přístupu k Internetu.
Československé armády 30, 10600 Praha 6, Dejvice
Cena je podle talíře. Polévka 39 Kč, malý talíř 75 Kč, velký talíř 109 Kč. Pro šetřílky - nandejte si pořádně na malý talíř. "bufet, výdej jídla končí ve 14:30."
Jungmannova 1, 110 00 Praha 1
Žižkovo náměstí 248, 258 01 Vlašim
Jídla: kuskus s arabským kořením, kuskus sladký s banány, nudlová polévka s kořením, toust.
Hroznová 16, 370 01 České Budějovice
K jídlu mají tureckou PITU (placka bez vajec se sýrem a olivou).
Drůbeží trh 5, 746 01 Opava
Prodejna a jídelna poskytuje výrobky, které pocházejí z ekologického zemědělství. Dále nabízí saláty, čerstvě lisované šťávy, ovoce a zeleninu, celozrnné pečivo, koření, sušené ovoce, oříšky, domácí jogurt, výrobky zdravé výživy.
Staroměstské náměstí 28, 293 01 Mladá Boleslav
Prodejna zdravé výživy a jídelna nabízí : široký sortiment zdravé výživy, speciality pro makrobiotiku, bezlepkový sortiment, doplňky pro vaření a výběrové kuchařky a průvodce světem makrobiotiky a zdravého životního stylu •poradenství ve stravě a úpravě stravy pro zvláštní typy diet případně předání kontaktů na odbornou pomoc institutu celostní medicíny •13 let trvající praxi v oboru a dlouhodobou spolupráci s MUDr. Strnadelovou a dietologem Janem Zerzánem •denně 1 čerstvé menu vhodné pro vegetariány, vegany, makrobiotiky, ale i příznivce lehké, plnohodnotné a chutné stravy •možnost stravování při bezlepkové dietě (po domluvě) •možnost objednání ranních snídaňových polévek na následující den •celozrnné pečené i nepečené dezerty bez cukru dle denní nabídky (pouze některé dny v týdnu) - vlastní výroba •posezení u obilné kávy nebo kvalitního sypaného čaje •příjemné rodinné prostředí •čistě přírodní kosmetiku a ekologické čistící prostředky pro domácnost •kameninové kvašáky a pomůcky pro kuchaře
Lužánecká 4, 602 00 Brno
Pouze jedno menu - polévka, oběd, nápoj, možno si přidat. Menu 55 Kč. Dále nápoje, mexická placka atp. Kapacita 40 míst.
Petra Jilemnického 2459, 434 01 Most
Zámečnická 2/560, 460 01 Liberec 1, Liberec IV-Perštýn
Prodejna nabízí potraviny, suroviny a preparáty určené pro zdravý způsob stravování. Sortiment prodejny obsahuje: obiloviny, luštěniny, semena a ořechy, tofu a podobné produkty, rostlinné oleje, přírodní šťávy, zdravé cukrovinky, včelí produkty, vitamíny, přírodní preparáty, bylinné přípravky čínské tradiční medicíny, širokou škálu biopotravin atd. Doplňkový sortiment představuje přírodní kosmetika, kameny a knihy včetně receptů zdravé výživy. Zaměření prodejny Jas spočívá v nabídce biologicky hodnotných potravin vhodných pro udržení či znovuobnovení zdraví.
K lánu 6, 160 05 Praha 6, Vokovice
Prodejna nabízí široký sortiment surovin pro zdravou výživu, výrobky bezmasé, racionální, celozrnné, pro diabetiky atd. Jídelna Vás denně připravujeme vegetariánské obědy bagety, obložené chleby saláty palačinky zeleninové fresh nápoje .
Havlíčkova 72, 290 01 Poděbrady
V poledne 5 - 8 hlavních jídel, z toho jsou 3 ze sóji v ceně 23 - 30 Kč. Míchané saláty, bylinkové čaje. 20 míst k sezení.
Plzeňská 599/16A, 405 02 Děčín IV
Prodejna zdravé výživy a občerstvení (saláty, karbanátky, sendviče). Též literatura, kazety atd. V 1. patře se cvičí jóga a pořádají jiné akce.
Velká Michalská 1, 669 02 Znojmo
Dietní a vegetariánská jídelna. Teplá i studená jídla z přírodních surovin, 2 polévky, 4 hlavní jídla, 6 druhů salátů, placky, ovocné saláty, byliné čaje. 20 míst k sezení a 16 k stání.
Bašty 2, 663 14 Brno, střed
Vegetariánská jídelna a cestovatelská hospůdka (CK Kudrna Brno) SO - soukromé akce (možno objednat) Jednotná cena „MENU“ : 45,- Kč Jednotná cena polévky : malá miska 15,- Kč / velká miska 25,- Kč Jednotná cena salátu : malá miska 35,- Kč / velká miska 49,- Kč Výběr ostatních jídel ať teplých nebo studených je samoobslužný na váhu s cenou 16,- Kč za 100g. Možnost a kombinovat svůj talíř podle chuti i nálady. Rozhovor "on the road" ... na vegetarian.cz
Velká Mikulášská 11, 669 02 Znojmo
Bezmasá jídelna, klub-hospůdka, galerie (klub otevřen od 17 do 02 hodin). Jídla jsou důsledně bezmasá. Naší snahou je, aby byla chutná a vždy čerstvá, proto nabízíme spíše omezený výběr jídel, který se z části denně mění. Naše obliba, zkušenosti a experimenty v přípravě asijské a indické kuchyně se snažíme promítnout v nabídce, měnící se nabídka zeleninových či ovocných salátů, sladkých moučníků, dresinků apod. Nabídka obědového menu. Principiální absence mikrovlnné trouby v kuchyni, předehřáté talíře.
Havlíčkova 11, 741 01 Nový Jičín
- vegetariánsko-makrobiotická jídelna
Budovcova 105, 397 01 Písek
Vegetariánský bufet a jídelna. Výborné zeleninové saláty a obložené žemle, 2 polévky, 2 teplá jídla, vše bez masa.
Střelnická II. 229/Střelnická II. 229, 390 01 Tábor
Jídelna a prodejna vegetariánské racionální stravy v centru Tábora. Denní menu, teplý i studený salátový bar, dezerty.
Náměstí Svobody 11, 586 01 Jihlava
Pečou i bezlepkové pečivo (možno i na objednávku). Naproti obchůdku je otevřena vegetariánská jídelna, na výběr jedno bezlepkové menu. Otevírací doba je prozatím po-pá 10.30 - 16, bude se ale upravovat dle přání zákazníků. Je to 1. vegetariánská restaurace v kraji Vysočina.
Slovákova 2, 602 00 Brno
Vegetariánský bufet a prodejna. 1 - 2 polévky, 3 - 4 hl. jídla, dezerty, poháry, celozrnné pečivo, pomazánky, byl. čaje. káva žitovka, šťávy. Nelze si sednout. Celý oběd do 35 Kč. 1
Vojanova 11/145, 56802 Svitavy

Hlavním záměrem je přispět k podpoře zdraví přátel a zákazníků. Zabývá se zdravou výživou, a to jak na úrovni přípravy čerstvých jídel v jídelně, tak i prodejem čistých přírodních produktů pro přípravu jídla. Dalším snažením je osvěta. Organizuje přednášky, krátké work-shopy i celovíkendové semináře. V její edukativní činnosti se zaměřuje na vysvětlování toho CO se jí a JAK se to jí. Work-shopy a semináře organizuje se záměrem naučit účastníky jak jednoduše a efektivně připravovat zdravé pokrmy.

Husovo náměstí 583, 390 01 Tábor
7 druhů zeleninových salátů, vegetariánská pizza.
Kostelní náměstí 0, 383 01 Prachatice
Pečou vynikající bezmasé pizzy.í
Bartošova 40/3, 760 01 Zlín
Jedná se o příjemnou moderní samoobslužnou vegetariánskou restauraci. V nabídce jsou polévky, hlavní jídla na váhu (každý den dva druhy), dezerty, zajímavé nápoje (lassi, kombucha,...) a kromě toho voda k obědu zdarma k načepování. Berou straveny: Gastro pass, Ticket restaurant, Chéque Déjeuner
Orlí 16/520, 602 00 Brno, střed
Vegetariánská restaurace zdravého životního stylu Rebio. Snídaně, obědy, večeře. Velký výběr salátů, hotová jídla, např. špíz, vegetariánské speciality, biopotraviny a například domácí bezvaječné moučníky (ořechový chlebíček, medovník, dortík Hawai ...).
Podhorská 13, 466 01 Jablonec nad Nisou
Nabízí několik desítek druhů salátů z čerstvé a konzervované zeleniny. Některé jsou v kombinaci s ovocem, sojovým masem. Sortiment doplňují obvykle 2 druhy pečiva, sojový karbanátek, mrkvový karbanátek, nápoje. Občerstvovat se můžete přímo na místě: 12 míst k sezení a cca 8 míst k stání, toalety. Zboží si lze nechat zabalit do plastikových kelímků a konzumovat až doma. Není čistě vegetariánská.
Gončárova třída 0, 500 02 Hradec Králové
Mnoho druhů salátů, samoobsluha.
28. října 1, 415 01 Teplice
Chelčického 0, 710 00 Ostrava
Specializuje se na stravu pro nemocné lidi, základem je makrobiotika. Jídla jsou moc dobrá, doporučujeme všem. Podávají se: Obědy ve formě MENU (polévka + jídlo + zelenina). Sladkosti a moučníky bez cukru Zeleninové saláty a pickles (krátce kvašená zelenina) Saláty luštěninové a obilné, saláty s Tofu. Nápoje - čaj, žitná káva, zeleninové šťávy ap. Nevaří se z mléka, vajíček, rafinovaného curku a bílé mouky. Tři jídla bezmasá,Vaří se z živých, čerstvých a kvalitních potravin pěstovaných v Bio kvalitě (bez chemických konzervantů, hnojiv a jiných činidel). Vaří se jídla, která tělo potřebuje v probíhajícím ročním období ze surovin rostoucích většinou kolem nás, v mírném pásmu. Kombinace potravin je: celozrná obilovina, bílkovina, zelenina - snaha o energeticky vyvážený náboj, který pomáhá organismus harmonizovat. Také organizují poradenskou službu pro lidi, kteří mají nadváhu a případně potíže se stravováním. jedno jídlo je s drůbežím či rybím masem (pro ty, co se nedokážou úplně oprostit).
Pražská 139, 261 01 Příbram
Vaří se tam pouze obědy, po zbytek dne sedviče, saláty atd. Jídlo s polévkou stojí okolo 50 Kč, vždy je to čistě veganská kuchyně, aby se vyhovělo všem návštěvníkům (vegani, vegetariáni, makrobiotici, diabetici atd.). Spojeno s prodejnou zdravé výživy. V sobotu se nevaří. Kuchař Honza má stálý okruh svých fanoušků.
Žďárec u Skutče 1, 539 73 Žďárec u Skutče
V ášramu najdete čajovnu otevřenou každou neděli od 14 do 22 hodin (přes týden po předchozí telefonické dohodě). Pořádáme kurzy vaření a další akce (úvod do jógy, bylinky s babičkou Šerejchovou, melounový půst ... Zavolejte si k nám pro současný program), pronajímáme objekt ášramu uceleným skupinám (jógy, tai-ťi, šia-cu apod.) Vegetariánskou stravu zajistíme.
sdfsd , 62500 Brno-město

Růžový palouček 5, 400 01 Ústí nad Labem
Ráno snídaně. Sýr, tofu, luštěniny, asi 10 druhů jídel, kuřata. Saláty, ovocné poháry. 40 míst k sezení.
Náměstí Míru 27, 293 01 Mladá Boleslav
čistě vegetariánská jídelna, nepoužívají ani vejce denně dvě menu - velké 72,- Kč (možnost přídavku zdarma), malé 60,- Kč, možnost odnést jídlo sebou.Čistá filtrovaná voda v ceně menu, čerstvé saláty, posezení u kávy a u čaje, k tomu vlastní zákusky. Součástí jídelny je i krámeček. Bezbariérový vstup.
K Lánu 6/K Lánu 6, 16000 Praha 6, Vokovice
Vegetariánské obědy - výběr ze dvou jídel vždy se zeleninovým salátem. Možnost posezení i si vzít jídlo v krabičce s sebou. Nabídka celozrnného pečiva - sladkého slaného, bezlepkového. Raw, Bio, Paleo Celozrnný sortiment Přírodní kosmetika, bylinné čaje, dárkové předměty, potravinové doplňky a mnoho dalšího Měření toxických zátěží těla a jejich odstraňování preparáty Mudr jonáše - Joalis. Poradenství
Nová 1, 690 02 Břeclav
Saláty, jídla ze sóji.
Dolní náměstí 39, 772 00 Olomouc
Po 19. hod. sleva. Zeleninová jídla, zeleninové a ovocné saláty, bylinkové čaje. 16 míst k sezení + salonek.
Kafkova 16, 10600 Praha 6 , Dejvice
V klidném prostředí si můžete objednat ze stálého menu, nebo využít samoobslužného bufetu s nabídkou 15 jídel. Pokud spěcháte, nebo si chcete nakombinovat jídlo dle vlastní chuti, je pro Vás bufet perfektní volbou. Jídlo si můžete vzít také s sebou v krabičce.
Školní 1085, 340 01 Chomutov
Bezmasá jídla, pokrmy a saláty z ROBI masa, speciality vegetariánské a makrobiotické kuchyně, polévky, zákusky, saláty, nekuřácké prostředí.
V. Klementa 7, 293 01 Mladá Boleslav
- sortiment: Klaso, Sunfood, Kalma... - prodavaji take bio produkty (mouky, obiloviny etc.)
Havlíčkova 11, 741 01 Nový Jičín
Vegetariánska jídelna propojena s prodejnou produktů zdravé výživy .
Soukenická 21, 110 00 Praha 1